İsteğe bağlı staj yapmak isteyen öğrencilerimizin (5.ve 6. Yarıyıllarında, eğitim öğretimin sona erdiği yıl sonu tatillerinde) 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı için 02-29 Ağustos 2024 tarihleri arasında 20 iş günü olacak ekte belirtilen evraklar ve iş akış şeması doğrultusunda gerekli işlemleri yapması gerekmektedir.
NOT: Öğrencilerimizin gerekli evrakları Fakültemiz öğrenci işleri birimine 19 Temmuz 2024 tarihine kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir.